2014
Spa
06

Pirmos pagalbos kursai Užupio gimnazijos moksleiviams

Gyvybė tai pats brangiausias mūsų visų turtas. Nelaimingi atsitikimai, staigus sveikatos pablogėjimas gąsdina visus, o ypač vaikus. Pasitaiko situacijų kada vienintelis nelaimės liudininkas yra vaikas ir būtent jam tenka imtis.

Plačiau
2014
Spa
06

VšĮ "Svarbus žingsnis" pirmosios pagalbos reportažai TV3 laidoje "Sveikas žmogus"

Všį "Svarbus žingsnis" direktorius Oskaras Medzevičius TV3 laidoje "Sveikas žmogus" platesnei auditorijai pristatė pradinio gaivinimo ir kraujavimo stabdymo principus.

Plačiau
2014
Spa
06

Pirmosios pagalbos kursai krikščioniškoje- labdaringoje stovykloje "Vanagai 2012"

Šių metų birželio 25 dieną tikintis jaunimas susirinko į kasmetinę krikščionišką stovyklą „Vanagai 2012“. Stovyklautojai be dvasinio tobulėjimo turėjo galimybę išmokti pirmosios pagalbos nelaimės ištiktam draugui subtylybių.

Plačiau
2014
Spa
06

VšĮ "Svarbus žingsnis" tęsia savanorišką veiklą

VšĮ „Svarbus žingsnis“ tęsia projektą „Hipokrato vaikai“ ir stengiasi įkvėpti ir skatinti jaunimą padėti žmogui ištiktam nelaimės. Pirmosios pagalbos pamokėles išgirdo dar trijų mokyklų moksleiviai.

Plačiau
2014
Spa
06

Naujovė Lietuvoje- “Gyvenimo raktas”

Vienas iš nemaloniausių pradinio gaivinimo veiksmų, tai oro įpūtimai “burna į burną”. Dauguma neprofesionalių gelbėtojų bijo atlikti šį pradinio gaivinimo veiksmą dėl glaudaus kontakto su auka ir galimo infekcijų pavojaus.

Plačiau