2015
Bal
01

10 patarimų kaip išugdyti vaikų sveikos mitybos įpročius

Jūs galite padėti savo vaikui išsiugdyti sveikos mitybos įpročius, kurie jam padės visą likusį gyvenimą. Tėvų pareiga skatinti savo vaikus įvertinti pasirenkamo maisto kokybę ir naudą, siekti, kad jų vaikai būtų fiziškai aktyvūs. Tai nelengva užduotis, todėl siūlome jums kelis patarimus ir gaires nuo ko pradėti:

Plačiau
2015
Vas
25

Pirmos pagalbos kursai Lelevelio ir Gijos mokyklose

2015m. vasario 11 ir 25 dienomis VšĮ “Svarbus žingsnis” komanda lankėsi Vilniaus Vilniaus Joachimo Lelevelio vidurinėje mokykloje, tos pačios vidurinės mokyklos A. Vivulskio pagrindinio ugdymo skyriuje ir Vilniaus “Gijos” jaunimo mokykloje. Nuvykome tenais, tęsdami dar 2010 metais pradėtą projektą “Hipokrato vaikai”, kurio metu pirmoje pamokos dalyje skaitėme paskaitą vaikams, kaip reaguoti ištikus nelaimei,

Plačiau
2015
Vas
09

Alkoholio žalos kursai moksleiviams

Paskutinė Pasaulio sveikatos organizacijos ataskaita skelbia, kad Lietuva užima trečią vietą pasaulyje, pagal suvartojamo alkoholio kiekį tenkantį statistiniam gyventojui, mus lenkia tik moldovai ir baltarusai. Norint pakreipti šią grėsmingą tendenciją kita linkme, turime imtis visų galimų prevencinių priemonių, tam kad užkirsti kelią alkoholio vartojimo sukeliamiems žalingiems padariniams.

Plačiau
2014
Gruo
30

Pirmos pagalbos kursai Lietuvos Edukologijos universiteto studentams

Jau kelerius metus  VšĮ „Svarbus žingsnis“ bendradarbiauja su Lietuvos Edukolgijos universitetu  ir kartu organizuoja paskaitas  apie pirmąją pagalbą šio universiteto studentams. Šių metų rugsėjo 10 d. praktinės stovyklos metu  studentai mokėsi pirmosios pagalbos pagrindų, buvo supažindinti su pradinio gaivinimo naujove - defibriliacija.

Plačiau
2014
Gruo
26

Vaikų gaivinimo kursai darželyje „Vaikystės sodas“ ir „Karalienės Mortos“ mokykloje

2014 metų spalio 14 d. Vilniuje  ir  2014 metų spalio 27 d. Kaune vedėme vaikų pradinio gaivinimo kursus darželio „Vaikystės sodas“ ir „Karalienės Mortos“ mokyklos darbuotojams.  Kursų dalyviai buvo supažindinti su visų amžiaus grupių gaivinimo, užspringimo ir kitų nelaimingų atsitikimų pirmos pagalbos teikimo ypatumais.

Plačiau