2019
Bal
19

SKENDIMŲ PREVENCIJOS PROJEKTAS „MAŽASIS GELBĖTOJAS“

Viena smagiausių ir naudingiausių vaikystės pramogų – maudynės upėje, ežere, jūroje ar baseine. Vanduo atpalaiduoja, gydo, teikia gyvybinės energijos ir atgaivos. Deja, vanduo kartais ir pražudo ar suluošina. VšĮ „Svarbus žingsnis“ meta iššūkį šiai stichijai ir sako: Lietuvoje vanduo bus tik džiaugsmas ir nerūpestingos vaikystės dalis!

Plačiau
2018
Rugp
13

Kvalifikacijos kėlimas skendimų prevencijos savaitės metu Jungtinėje Karalystėje

skendimo prevencija

Šių metų birželio 20-25 dienomis mūsų organizacijos atstovai kėlė kvalfikaciją Jungtinės Karalystės skendimų prevencijos organizacijoje The Royal Life Saving Sociaty UK (RLLS UK. Lt. Karališkoji gyvybes gelbstinti asociacija). Ši savaitė buvo ypatinga, nes ne tik gavome daug teorinės ir praktinės informacijos apie skendimą ir skendimo prevenciją, bet ir turėjome galimybę dalyvauti didžiausiame ir svarbiausiame šios organizacijos renginyje skendimų prevencijos savaitėje (Eng. Drowning prevention week).

Plačiau
2018
Lie
19

Pirmoji pagalba vasarą: 15min.lt videokonferencija

pirmosios_pagalbos_kursai

Vasara atostogų ir aktyvaus poilsio gamtoje, kalnuose, prie įvairių vandens telkinių metas. Kai oras už lango nuostabus daugelis iš mūsų norime kuo greičiau uždaryti savo darbovietės duris ir keliauti atostogų. Labai dažnai atsipalaidavę ir pasinėrę į visus vasaros malonumus  pamirštame apie tykančius pavojus vasarą, kurie gali ne tik sugadinti nuotaiką, bet ir rimtai paguldyti į ligos patalą.  Apie nelaimes galinčias ištikti vasarą, jų prevenciją ir pirmąją pagalbą kalbėjome 15min.lt videokonferencijos metu.

Plačiau
2018
Kov
05

Džiugios naujienos: Lietuvoje plečiasi defibriliatorių tinklas

Vasario 28 dieną įvyko oficialus automatinių išorinių defibriliatorių, įrengtų LIDL parduotuvėse pristatymas, kuriame dalyvavo ir mūsų pirmosios pagalbos kursų lektorius. Nuo šiol visose Lietuvos LIDL tinklo parduotuvėse bus galimybė suteikti pirmąją pagalbą žmogui, kurį ištiko staigus širdies sustojimas.

Plačiau
2017
Bal
03

Prie projekto “Hipokrato vaikai” prisijungė Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras

Norime su džiaugsmu pranešti, kad  prie VšĮ „Svarbus žingsnis“ ne pelno siekiančio projekto „Hipokrato vaikai“ 2017 metų kovo 28 dieną prisijungė Tauragės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.  Su šio biuro vadove Daiva Geniene mūsų organizacija bendradarbiauja jau labai seniai.  Kartu draugiškai vieni kitus papildydami ir pasimokydami vieni iš kitų daugelį metų pirmosios pagalbos mokėme vaikus krikščioniškoje vaikų ir jaunimo stovykloje „Vanagai“.  Patirtimi dalinamės nuolat, taip pat turime tą pačią viziją ir kaip organizacijos, tai yra – kokybiški pirmosios pagalbos kursai vaikams.

Plačiau