2014 spalio 03
Projektas "Hipokrato vaikai"

Tai savanoriška VšĮ „Svarbus žingsnis“ vykdoma pirmosios pagalbos programa vaikams ir paaugliams. Programa skirta 7-18 metų vaikams ir jaunimui. Jos tikslas- išmokyti ir skatinti vaikus atlikti pirmosios pagalbos veiksmus nelaimės ištiktam žmogui ir skleisti įgytas žinias bendraamžių tarpe. Programa vykdoma Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklose, įvairiose jaunimo organizacijose.

Mūsų organizuojami kursai apima pačias aktualiausias pirmosios pagalbos temas: klinikinės mirties atpažinimas, pradinis gaivinimas, kraujavimo stabdymas, pirmoji pagalba įvairių traumų, užspringimo, miokardo infarkto, insulto, nudegimų atvejų ir kt. Kursų teorinė bazė yra nuolat atnaujinama ir paremta naujausiomis Europos ir pasaulio gaivintojų organizacijų rekomendacijomis. Paskaitoje naudojama informatyvi, aiškiai suprantama vaizdinė medžiaga (nuotraukos, trumpametražiai filmai), praktiškai rodoma kaip atlikti tam tikrus pirmosios pagalbos manevrus. Kad vaikams būtų lengviau suprasti teorines temas, jos gausiai iliustruojamos paprastais, jų amžiui adaptuotais gyvenimiškais pavyzdžiais.

Mums labai svarbu, kad jaunimas ne tik žinotų kaip suteikti pirmąją pagalbą, bet ir mokėtų pirmosios pagalbos veiksmus atlikti praktiškai. Kursuose pasinaudojant gaivinimo manekenais, užspringimo liemenėmis, kiekvienas išmokomas atlikti pradinį gaivinimą, suteikti pirmąją pagalbą užspringimo atveju. Visi kursų dalyviai turi galimybę apžiūrėti priemones, kurios yra pirmosios pagalbos vaistinėlėje ir jas panaudoti praktiniams pirmosios pagalbos įgūdžiams įgyti stabdant kraujavimą, suteikiant pagalbą nudegusiam ar galūnę susilaužiusiam asmeniui.

Šioje programoje jau sudalyvavo apie 300 jaunų žmonių iš Lietuvos Samariečių bendrijos, Lietuvos evangelikų liuteronų bažnyčios jaunimo centro, jaunųjų stovyklautojų iš krikščioniškos stovyklos „Vanagai 2011“.

Daugiau informacijos apie mūsų paslaugas rasite čia:

Pirmosios pagalbos kursai  Higienos įgūdžių kursai  Alkoholio žalos kursai

Palikite komentarą

0
taisyklėmis ir sąlygomis.

Komentarai(ų)