Vairuotojo pažymėjimo grąžinimas anksčiau laiko

Prašymas teismui

Plačiau

Užspringimas

Pristatome naujausias 2018 m.  Europos gaivinimo tarybos rekomendacijas, apie tai kaip suteikti pirmąją pagalbą užspringusiam suaugusiajam. Jos praktiškai nesiskiria nuo prieš tai buvusių rekomendacijų.

Plačiau

Krūtinės trauma

Kiauryminę krūtinės traumą sukelia kulkos, peiliai ar kiti daiktai, kurie pažeidžia krūtinės ląstos odą ir patenka į krūtinės ląstą. Bukos krūtinės ląstos traumos yra dažnesnės nei kiauryminės, atsiranda kai kūnas trenkiasi į nejudantį objektą, taip dažniausiai nutinka vairuojant automobilį arba krentant nuo didelio aukščio.

Plačiau

Koronavirusas - kaip apsisaugoti?

higienos kursai

Koronavirusas (SARS-CoV-2) plinta jau ne tik Azijoje, bet ir Europoje. Labai didelė tikimybė, kad koronavirusas greit pasieks ir Lietuvą. Šioje situacijoje ypatingai svarbus mūsų visų sąmoningumas ir higienos taisyklių laikymasis.  Reaguodami į situaciją pateikiame išsamią, mokslu paremtą instrukciją, kaip apsisaugoti nuo koronaviruso,  bei sumažinti jo plitimą.

Plačiau

Miokardo infarktas

Miokardo infarkto metu užsikemša širdies kraujagyslė ir dalis širdies ploto negauna deguonies. Dėl to sutrinka širdies veikla.

Plačiau

Insultas

Insultas – tai kraujotakos sutrikimas smegenyse. Insultas pažeidžia smegenų ląsteles ir sukelia neurologinę simptomatiką bei sutrikdo paciento sveikatą, sukelia grįžtamus arba negrįžtamus pakitimus.

Plačiau