2014
Spa
06

VšĮ "Svarbus žingsnis" tęsia savanorišką veiklą

VšĮ „Svarbus žingsnis“ tęsia projektą „Hipokrato vaikai“ ir stengiasi įkvėpti ir skatinti jaunimą padėti žmogui ištiktam nelaimės. Pirmosios pagalbos pamokėles išgirdo dar trijų mokyklų moksleiviai.

Plačiau
2014
Spa
06

Naujovė Lietuvoje- “Gyvenimo raktas”

Vienas iš nemaloniausių pradinio gaivinimo veiksmų, tai oro įpūtimai “burna į burną”. Dauguma neprofesionalių gelbėtojų bijo atlikti šį pradinio gaivinimo veiksmą dėl glaudaus kontakto su auka ir galimo infekcijų pavojaus.

Plačiau
2014
Spa
06

Projektas "Hipokrato vaikai" įgauna pagreitį

VšĮ "Svarbus žingsnis" pirmosios pagalbos projektas "Hipokrato vaikai" sulaukia vis daugiau dėmesio. 2011-2013 m. projekte sudalyvavo ir pirmosios pagalbos pagrindų išmoko daugiau kaip 600 moksleivių. VšĮ "Svarbus žingsnis" steigėjai dėkoja visoms įmonėms užsakusioms šios įstaigos kursus ir taip parėmusioms "Hipokrato vaikų" projektą ir visiems paskyrusiems 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio. Jūsų dėmesiui pristatome filmuką apie šį projektą.

Plačiau
2014
Spa
03

Projektas "Hipokrato vaikai"

Tai savanoriška VšĮ „Svarbus žingsnis“ vykdoma pirmosios pagalbos programa vaikams ir paaugliams. Programa skirta 7-18 metų vaikams ir jaunimui. Jos tikslas- išmokyti ir skatinti vaikus atlikti pirmosios pagalbos veiksmus nelaimės ištiktam žmogui ir skleisti įgytas žinias bendraamžių tarpe. Programa vykdoma Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklose, įvairiose jaunimo organizacijose.

Plačiau