2020
Rugp
07

Projektas "Mažasis gelbėtojas" moko džiaugtis vandeniu saugiai

Vanduo - nesibaigiantis džiaugsmo ir ramybės šaltinis, kartais būna nuožmus ir negailestingas. Kasmet jis pareikalauja savo aukų.  Lietuvos skendimų statistika nedžiugina jau daug metų. Ypač liūdina, tai, kad skęsta vaikai. VšĮ “Svarbus žingsnis” kolektyvas jau antri metai meta iššūkį šiai stichijai ir skatina vandeniu džiaugtis saugiai. Nuo liepos pradžios Vilniaus miesto savivaldybės vaikų darželiuose vyksta Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis finansuojamas skendimo prevencijos projektas “Mažasis gelbėtojas”.

Plačiau
2019
Bal
19

SKENDIMŲ PREVENCIJOS PROJEKTAS „MAŽASIS GELBĖTOJAS“

Viena smagiausių ir naudingiausių vaikystės pramogų – maudynės upėje, ežere, jūroje ar baseine. Vanduo atpalaiduoja, gydo, teikia gyvybinės energijos ir atgaivos. Deja, vanduo kartais ir pražudo ar suluošina. VšĮ „Svarbus žingsnis“ meta iššūkį šiai stichijai ir sako: Lietuvoje vanduo bus tik džiaugsmas ir nerūpestingos vaikystės dalis!

Plačiau
2018
Rugp
13

Kvalifikacijos kėlimas skendimų prevencijos savaitės metu Jungtinėje Karalystėje

skendimo prevencija

Šių metų birželio 20-25 dienomis mūsų organizacijos atstovai kėlė kvalfikaciją Jungtinės Karalystės skendimų prevencijos organizacijoje The Royal Life Saving Sociaty UK (RLLS UK). Ši savaitė buvo ypatinga, nes ne tik gavome daug teorinės ir praktinės informacijos apie skendimą ir skendimo prevenciją, bet ir turėjome galimybę dalyvauti didžiausiame ir svarbiausiame šios organizacijos renginyje skendimų prevencijos savaitėje.

Plačiau
2018
Lie
19

Pirmoji pagalba vasarą: 15min.lt videokonferencija

pirmosios pagalbos kursai

Vasara atostogų ir aktyvaus poilsio metas. Kai oras už lango nuostabus daugelis iš mūsų norime kuo greičiau uždaryti savo darbovietės duris ir keliauti atostogų. Labai dažnai atsipalaidavę ir pasinėrę į visus vasaros malonumus  pamirštame apie pavojus, kurie gali ne tik sugadinti nuotaiką, bet ir paguldyti į ligos patalą.  Apie nelaimes galinčias ištikti vasarą, jų prevenciją ir pirmąją pagalbą kalbėjome 15min.lt videokonferencijos metu.

Plačiau
2018
Kov
05

Džiugios naujienos: Lietuvoje plečiasi defibriliatorių tinklas

Defibriliacijos mokymai

Vasario 28 dieną įvyko oficialus automatinių išorinių defibriliatorių (AED), įrengtų LIDL parduotuvėse pristatymas, kuriame dalyvavo ir mūsų pirmosios pagalbos lektorius. Nuo šiol visose Lietuvos LIDL tinklo parduotuvėse bus galimybė suteikti pirmąją pagalbą žmogui, kurį ištiko staigus širdies sustojimas. Džiaugiamės, kad vis didesnis dėmesys yra kreipiamas į pirmąją pagalbą ir kad AED tinklas Lietuvoje plečiasi ir norime priminti kokia jo funkcija ir kodėl svarbu, kad jų būtų kuo daugiau.

Plačiau